Sport: Awans wywalczony boisku, ale IV-ligi nie będzie. Kibice EKO Różanka przecierają oczy ze zdumienia

1 tydzień temu

Jeszcze w sobotę w mediach społecznościowych klubu panowała euforia. Krótkie, ale wymowne hasło „WE. MADE. IT. 🏆” nie pozostawiało wątpliwości, iż cel został osiągnięty. EKO Różanka zakończyła sezon na pierwszym miejscu w chełmskiej klasie okręgowej i wywalczyła awans do IV ligi. Tym większe było zaskoczenie kibiców, gdy w poniedziałkowy poranek klub opublikował komunikat informujący o rezygnacji z gry na wyższym poziomie rozgrywkowym.

Mistrzostwo jest, awansu nie będzie

EKO Różanka zakończyła sezon z dorobkiem 54 punktów, wyprzedzając Astrę Leśniowice zaledwie o jeden punkt.

Idź do oryginalnego materiału