Sporty szkolne: Uczennice rywalizowały o mistrzostwo miasta w unihokeju

4 dni temu
W hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 4 w Nowym Targu odbyły się Miejskie Igrzyska Dzieci oraz Miejskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w unihokeju dziewcząt. W zawodach wystąpiły reprezentacje sześciu szkół podstawowych z terenu miasta, a rywalizacja toczyła się w dwóch kategoriach wiekowych - dla uczennic klas IV-VI oraz VII-VIII.
Idź do oryginalnego materiału