Stowarzyszenie Bunkrowa zorganizowało wspólny mecz

2 godzin temu

Sportowa rywalizacja, integracja i dobra zabawa. Stowarzyszenie Bunkrowa ze Świdnicy zorganizowało otwarty mecz piłki nożnej. Udział w nim mógł wziąć każdy bez względu na wiek, płeć czy kondycję. Mimo upałów wydarzenie zgromadziło wielu zawodników i kibiców.

Na potrzeby meczu stworzono boisko na działce, a łącznie grało 20 zawodników. Jak podkreśla członkini stowarzyszenia, Alicja Wilczyńska, ilość graczy była pozytywnym zaskoczeniem:

Zawodnicy dodają, iż mimo pogody gra się udała:

– Ważna jest integracja wśród sąsiadów – mówią kibice

Stowarzyszenie zapowiada kolejne wydarzenie w połowie lipca. Więcej informacji na stronie organizatora.

Idź do oryginalnego materiału