Sportowa rywalizacja, integracja i dobra zabawa. Stowarzyszenie Bunkrowa ze Świdnicy zorganizowało otwarty mecz piłki nożnej. Udział w nim mógł wziąć każdy bez względu na wiek, płeć czy kondycję. Mimo upałów wydarzenie zgromadziło wielu zawodników i kibiców.
Na potrzeby meczu stworzono boisko na działce, a łącznie grało 20 zawodników. Jak podkreśla członkini stowarzyszenia, Alicja Wilczyńska, ilość graczy była pozytywnym zaskoczeniem:
Zawodnicy dodają, iż mimo pogody gra się udała:
– Ważna jest integracja wśród sąsiadów – mówią kibice
Stowarzyszenie zapowiada kolejne wydarzenie w połowie lipca. Więcej informacji na stronie organizatora.

2 godzin temu











![Zagrywka siłą Polaków. Ponad dwukrotna różnica w jakości serwisu [WIDEO]](https://i.iplsc.com/-/000MZ68JWY5TOYUE-C461.jpg)



