Sukces charytatywnego motopikniku - zebrano ponad 27 tys. na rzecz Mateusza

1 tydzień temu
13 czerwca, podczas charytatywnego pikniku przy ulicy Bielańskiej udało się zebrać ponad 27 tysięcy złotych na leczenie i rehabilitację Mateusza - pasjonata motocykli i akrobaty z Teatru Ocelot, który uległ wypadkowi. Co się działo podczas charytatywnego pikniku pod nazwą Motoprzyjaciele z pomocą dla Matiego?

Wydarzenie zainicjowali przyjaciele i znajomi Mateusza; do nich dołączyło wiele firm, instytucji i ludzi dobrej woli. Dzięki wspólnemu zaangażowaniu udało się stworzyć wyjątkowe wydarzenie nie tylko dla pasjonatów motocykli. Dla uczestników przygotowano wiele atrakcji przy ulicy Bielańskiej - trudno wymienić je wszystkie!

Na scenie wystąpiły rockowe zespoły, lokalni tancerze oraz akrobata teatru Ocelot; odbywały się aukcje unikatowych przedmiotów i voucherów; była szansa wylicytować także przejażdżki super samochodami.

Do imprezy dołączyło wielu motocyklistów, którzy prezentowali swoje maszyny nie tylko na parkingu, ale też podczas wielkiej motoparady. Na miejscu stanęła amerykańska mega ciężarówka i wóz strażacki. Obecni byli także kibice Miedzi Legnica, a wraz z nimi na imprezę przybył Lew Miedziak.

W
Idź do oryginalnego materiału