Sala Pałacu Potockich w Radzyniu Podlaskim stała się areną zmagań miłośników królewskiej gry. 21 czerwca rozegrano Turniej Szachowy o Puchar Burmistrza Radzynia Podlaskiego, który przyciągnął 46 zawodników z różnych miast regionu, w tym z Lublina, Siedlec, Terespola, Białej Podlaskiej i Krynki. Liczną grupę stanowili również reprezentanci Radzyńskiego Towarzystwa Szachowego.