W piątek 12 czerwca 2026 roku na kortach tenisowych w Kołobrzegu odbyła się kolejna edycja Charytatywnego Turnieju Tenisa Ziemnego.
W piątek wystartował 19. Charytatywny Turniej Tenisa Ziemnego. Jak co roku organizatorami turnieju są Niezależne Samorządne Związki Zawodowe Policji oraz Stowarzyszenie Mundurowych Seniorów.
Oficjalnego otwarcia zawodów w obecności zaproszonych gości dokonał komendant Wojewódzki Policji w Szczecinie nadinspektor Szymon Sędzik. Starosta kołobrzeski Mirosław Tessikowski wszystkim zawodnikom życzył udanych setów i dużo pozytywnej energii.
W tegorocznej edycji na korcie rywalizowało 32 miłośników tenisa, a cały dochód tradycyjnie został przekazany na Fundację Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach.
![]()

1 tydzień temu













