Teoria, rozmowy i spotkania. We Wrocławiu otwierają grupy wsparcia dla pacjentów onkologicznych

radiowroclaw.pl 2 godzin temu
Grupy wsparcia dla pacjentów onkologicznych i ich bliskich - Dolnośląskie Centrum Onkologii, Pulmonologii i Hematologii we Wrocławiu zaprasza na otwarte spotkania. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy i wybrać grupę. Co więcej, na zajęcia można dołączyć w dowolnym momencie.
Idź do oryginalnego materiału