
12. edycja Ogólnopolskiego Turnieju Klasyfikacyjnego Młodziczek w Tenisie Łomża Cup dobiegła końca. - Kapryśna aura odegrała główną rolę, uniemożliwiając dokończenie rywalizacji sportowej 16 dziewczętom – opisuje wydarzenia od soboty do poniedziałku trener Tomasz Waldziński z UKS Return Łomża. Po konsultacji z Polskim Związkiem Tenisowym sędzia Janusz Sewastianów podjął w poniedziałek o godzinie 12. decyzję o zakończeniu zawodów na etapie już rozegranych spotkań.