Karina Tyma po raz dziewiąty w ogóle, a ósmy z rzędu zdobyła tytuł mistrzyni Polski w squasha.
Podczas turnieju w Lublinie gorzowianka pewnie wygrała wszystkie mecze nie tracąc w nich choćby jednego seta.
W turnieju męskim na 12 pozycji sklasyfikowany został Michał Stawarski z Gorzowa Wlkp., a zielonogórzanin Sylwester Jagiełowicz był 56

1 tydzień temu














![Zostaliśmy oszukani, to co dostajemy to produkt mundialopodobny [OPINIA]](https://i.wpimg.pl/1280x/sf-administracja.wpcdn.pl/storage2/featured_original/6a3c765301ea95_27952314.jpg)


