Victoria Underground Fight w Ostrołęce. W karcie 20 pojedynków w K1, MMA i boksie

1 tydzień temu
W sobotę, 20 czerwca, w Ostrołęce odbędzie się Victoria Underground Fight, z 20 pojedynkami w K1, MMA i boksie. Głównymi uczestnikami będą zawodnicy Victorii Ostrołęka oraz przedstawiciele innych klubów.
Idź do oryginalnego materiału