„W ogrodzie wdzięczności ” uroczyste zakończenie roku szkolnego

2 godzin temu

Dnia 17 czerwca 2026 roku na sali gimnastycznej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Ślesinie odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dzieci z grupy „Skrzaty”. Na początku uroczystości przybyłych gości, a przede wszystkim dzieci przywitała Pani dyrektor mgr. Ewa Miłosierna. Dzieci prezentowały wachlarz swoich umiejętności- recytatorskie, wokalne oraz taneczne. Dzieci podziękowały za opiekę, wychowanie, co dzienny uśmiech dyrekcji, nauczycielom, pracownikom przedszkola oraz swoim ukochanym rodzicom przygotowanymi przez nich kwiatami. Sami absolwenci po części artystycznej przemierzali czerwony dywan, aby odebrać swoje dyplomy ukończenie przedszkola oraz prezenty. Później na dzieci czekała słodka niespodzianka w formie tortu i innych słodkości. Dzieci podziękowały swojej wychowawczyni w najbardziej wzruszający sposób, co można zobaczyć w fotorelacji. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego, iż ten dzień był wyjątkowy i pozostanie na długo w pamięci.

Agnieszka Gieryk-Pers Zespół Szkolno-Przedszkolny w Ślesinie

Idź do oryginalnego materiału