W piątek przy podzamczu żagańskiego pałacu książęcego rozpoczyna się dwudniowe święto piosenki turystycznej i żeglarskiej. To 31. już spotkanie z wydarzeniem pod nazwą „Saganek”. Wstęp na imprezę jest bezpłatny.
Event ma formułę konkursową. – Od lat wydarzenie charakteryzuje wyjątkowa atmosfera. Zanim zacznie się granie i śpiewanie na scenie przypomnimy historię spotkań z piosenką. A naprawdę jest co wspominać – mówi Wanda Winczaruk ze stowarzyszenia Piechur:
– Przed publicznością zaprezentuje się piętnastu wykonawców, zarówno zespołów, jak i solistów. Będą to utwory autorskie. A na koniec ognisko i długie rozmowy – zaznacza organizatorka:
Początek piątkowego spotkania z muzyką godzina 17.30.

1 tydzień temu











![Bezczelnie ograł Mbappe. Chwilę później pożałował [WIDEO]](https://sf-administracja.wpcdn.pl/storage2/featured_original/6a3c2d5e707b59_82468238.jpg)




