Wałbrzych. Upał odkształcił tory. Nie jeżdżą pociągi

2 godzin temu

Na skutek odkształcenia torów spowodowanego ektremalnie wysoką temperaturą ruch pociągów między stacjami Wałbrzych Główny a Wałbrzych Miasto został wstrzymany.

Jak poinformował Andrzej Padniewski, rzecznik Kolei Dolnośląskich uszkodzeniu uległ odcinek między tymi właśnie stacjami. W związku z tym pociągi jadące od strony Szklarskiej Poręby i Jeleniej Góry będą kończyły bieg na stacji Wabrzych Głowny. Te jadące od strony Wrocławia – na stacji Wałbrzych Miasto. Pomiędzy tymi stacjami zorganizowana zostanie komunikacja zastępcza.

W tej chwili nie wiadomo jak poważne są uszkodzenia i jak gwałtownie uda się je usunąć.

Idź do oryginalnego materiału