Na skutek odkształcenia torów spowodowanego ektremalnie wysoką temperaturą ruch pociągów między stacjami Wałbrzych Główny a Wałbrzych Miasto został wstrzymany.
Jak poinformował Andrzej Padniewski, rzecznik Kolei Dolnośląskich uszkodzeniu uległ odcinek między tymi właśnie stacjami. W związku z tym pociągi jadące od strony Szklarskiej Poręby i Jeleniej Góry będą kończyły bieg na stacji Wabrzych Głowny. Te jadące od strony Wrocławia – na stacji Wałbrzych Miasto. Pomiędzy tymi stacjami zorganizowana zostanie komunikacja zastępcza.
W tej chwili nie wiadomo jak poważne są uszkodzenia i jak gwałtownie uda się je usunąć.

2 godzin temu






![Asfalt powiedział „dość”. Ekstremalny upał topi drogi pod Ostrołęką! [ZDJĘCIA]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/zdjecia/2026/731219509_4716443365308503_5015190036747258951_n.jpg)









