Właściciel Bruk-Bet Termaliki: Chcemy jak najszybciej wrócić do Ekstraklasy

radiokrakow.pl 2 dni temu
Bruk-Bet Termalica Nieciecza po spadku z PKO BP Ekstraklasy stawia sobie jasny cel ? jak najszybszy powrót do najwyższej klasy rozgrywkowej. Właściciel klubu Krzysztof Witkowski przyznaje jednak, iż walka o awans do Ekstraklasy nigdy nie daje gwarancji sukcesu.
Idź do oryginalnego materiału