Wójt Chełmca wręczył nominacje dyrektorkom szkół. Trzy placówki z nowym kierownictwem

2 godzin temu
Trzy szkoły podstawowe w gminie Chełmiec będą miały dyrektorów na kolejną kadencję. Akty powierzenia stanowisk wręczył wójt Stanisław Kuzak tuż przed zakończeniem roku szkolnego.
Idź do oryginalnego materiału