Tegoroczny Dzień Ojca przyniósł podwójny powód do dumy i euforii w Beskidzkim Centrum Onkologii – Szpitalu Miejskim im. Jana Pawła II w Bielsku-Białej. Na świat przyszło dziecko pięćsetnej mamy, która zdecydowała się rodzić w tym szpitalu w 2026 roku.
To jednak nie koniec powodów do świętowania przy ul. Wyzwolenia. Zaledwie kilka dni wcześniej, w piątek 19 czerwca, personel medyczny powitał na świecie pięćsetnego noworodka w tym roku. Ta niewielka różnica w datach i liczbach wynika oczywiście z porodów mnogich, które również miały miejsce na bielskiej porodówce. Oba te symboliczne wydarzenia doskonale pokazują, jak wielkim zaufaniem przyszli rodzice z całego regionu od lat darzą Beskidzkie Centrum Onkologii.

Personel nie kryje wzruszenia
Dla lekarzy, położnych i pielęgniarek z Oddziału Ginekologiczno-Położniczego i Ginekologii Onkologicznej każdy dzień to wymagająca, ale i niezwykle wdzięczna praca. Podwójny jubileusz stał się dla nich idealną okazją do krótkiego podsumowania.
– Każde narodziny są dla nas wyjątkowym momentem, ale takie symboliczne liczby dodatkowo przypominają, jak wielu rodzinom towarzyszymy w jednej z najpiękniejszych chwil życia – podkreślają z dumą pracownicy oddziału.
Świeżo upieczonym rodzicom, a w szczególności tatusiom, którzy wczoraj odebrali najpiękniejszy możliwy prezent na swoje święto, serdecznie gratulujemy! Maluchom życzymy dużo zdrowia, a personelowi szpitala kolejnych tak pięknych jubileuszy.


2 godzin temu

![Groźny upadek na hulajnodze. Nastolatek doznał ciężkich obrażeń twarzy [ZDJĘCIA]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/zdjecia/2026/wypadek_hulajnoga_goworowo.png)







