Rawiccy karatecy na mistrzostwach kraju
Impreza odbywała się w dniach 5-7 czerwca w Gronowie w województwie kujawsko-pomorskim. Sześcioosobową reprezentację wystawił Rawicki Klub Karate Surem. Wystartowali:
- Celina Barteczka
- Zofia Ryba
- Julian Antonič
- Filip Galer
- Oliwier Szewiało
- Maurycy Markowski
Sportowcy Suremu wrócili z trzema medalami. Wywalczyli je:
- Filip Galer - Mistrz Polski kumite U16 +70 kg
- Celina Barteczka - brązowa medalistka MP kumite U18 - 61 kg
- Julian Antonič - brązowy medalista MP U18 - 61 kg
Piąte miejsce zajął Maurycy Markowski w kumite mężczyzn U21 -60 kg.
https://rawicz24.pl/sport/otwarty-puchar-polski-w-gdyni-zawodniczka-uks-u-szostki-na-podium/HcX41iz1CzJBGJ3FMrUv
2 tygodni temu







![Dni Barczewa 2026: KOMBII, LOKA, Another Pink Floyd, Grzech Piotrowski, Eclisse, Antek Żmijewski oraz Goście specjalni: Alien X Majtis! [PROGRAM]](https://olsztynnews.com.pl/wp-content/uploads/2026/06/1000214810.webp)



![Bułgaria lepsza od Włoch. Awans Polski na pierwsze miejsce FIVB [WIDEO]](https://i.iplsc.com/-/000MYSEM0VJYCRU0-C461.jpg)




