XX edycja kursu samoobrony „Bądź Bezpieczna” zakończona. Uczestniczki odebrały dyplomy i puchary [ZDJĘCIA]

1 godzina temu
W sali konferencyjnej Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce odbyło się uroczyste podsumowanie i zakończenie jubileuszowej XX edycji bezpłatnego kursu samoobrony dla kobiet „Bądź Bezpieczna”. Wyjątkowy projekt, realizowany od lat przez ostrołęcką policję we współpracy z samorządem...
Idź do oryginalnego materiału