Nasi mali mieszkańcy z Przedszkola Samorządowego nr 1 uroczyście zakończyli kolejny etap swojej edukacyjnej przygody. Był to dzień pełen emocji i wzruszeń, zarówno dla dzieci, dumnych rodziców, jak i nauczycieli.

W wydarzeniu uczestniczyła wicestarosta gołdapski Marzanna Wardziejewska, która z euforią obserwowała występy przedszkolaków.
Wszystkim małym absolwentom życzymy, żeby szkolna przygoda była ciekawa, radosna i pełna odkryć , a nadchodzące wakacje były czasem beztroskiej zabawy i odpoczynku.
Starostwo Powiatowe w Gołdapi
Źródło: https://www.facebook.com/PowiatGoldap/posts/pfbid0FcVnGH9DwsVsRXcvhnmSBUgs3AEWEt83WkL79TvGeLFdJsX2RePzRBqsbAXLznCRl

1 dzień temu


![Kilka dni bez kontaktu. Tragiczne odkrycie w mieszkaniu przy Kołobrzeskiej [ZDJĘCIA]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/zdjecia/2026/728035302_1539296271161307_1799874219589190498_n.jpg)









