Zawsze w klubowych barwach, zawsze gotowy do pomocy. Nie żyje „Dziadek”

podhaleregion.pl 1 godzina temu

Środowisko hokejowe Podhala pogrążyło się w żałobie. W wieku 68 lat zmarł Maciej Gątkiewicz, znany wszystkim jako „Dziadek” – wieloletni, niezwykle oddany kibic hokejowych Szarotek, który przez lata był nieodłączną częścią życia klubu.

Maciej Gątkiewicz należał do grona tych osób, bez których trudno wyobrazić sobie atmosferę wokół hokejowego Podhala. Zawsze obecny na meczach Szarotek. Niezależnie od wyników drużyny wiernie wspierał Szarotki, dumnie prezentując klubowe barwy.

Był nie tylko kibicem, ale także człowiekiem mocno zaangażowanym w życie klubu. Chętnie włączał się w różnego rodzaju inicjatywy organizowane przez środowisko hokejowe, a gdy pojawiała się potrzeba pomocy, zawsze można było na niego liczyć. Jego życzliwość, pogoda ducha i gotowość do działania sprawiły, iż cieszył się ogromnym szacunkiem zarówno wśród kibiców, jak i osób związanych z klubem.

Dla wielu był symbolem bezinteresownej miłości do Podhala i przykładem kibica, który wspiera swoją drużynę nie tylko z trybun, ale również codzienną obecnością i zaangażowaniem.

Msza święta żałobna zostanie odprawiona 25 czerwca o godzinie 14.00 w Kaplicy Domu Przedpogrzebowego na cmentarzu w Nowym Targu. Po nabożeństwie prochy zmarłego zostaną odprowadzone na miejsce spoczynku na starym cmentarzu.

Rodzinie i bliskim składamy wyrazy szczerego współczucia.

Cześć Jego pamięci.

Idź do oryginalnego materiału