W dniach 25-28 czerwca 2026 r. odbywa się turniej finałowy Mistrzostw Polski Oldbojów 42 +, którego gospodarzem jest Kujawsko-Pomorski Związek Piłki Nożnej. W zmaganiach bierze udział 8 reprezentacji wojewódzkich ZPN wyłonionych w makroregionalnych turniejach eliminacyjnych. Mecze rozegrywane są na stadionach w Bydgoszczy (obiekt Gwiazdy), Sicienku, Łabiszynie, Białych Błotach i Nakle nad Notecią.
Wczoraj, 25 czerwca 2026 roku na Stadionie Miejskim im. Klemensa Binaikowskiego w Nakle nad Notecią zagrały reprezentacje Pomorskiego ZPN i Śląskiego ZPN. Mecz zakończył się wynikiem bezbramkowym. W serii rzutów karnych skuteczniejszą drużyna była reprezentacja Śląskiego ZPN.
Dzisiaj, 26 czerwca 2026 roku o godz. 10:30 w Nakle nad Notecią zagrają drużyny Pomorskiego ZPN i Lubelskiego ZPN.
tekst i zdjęcia: Dariusz Wojciechowski

2 godzin temu
















