Waterpoliści Alfy Gorzów Wlkp. zdobyli złote medale mistrzostw Polski do lat 19.
Podczas turnieju w Szczecinie zespół trenera Jacka Osińskiego wygrał wszystkie spotkania: z miejscową Arkonią 13:7, z Polonią Bytom 12:7, z UKS Neptun Uniwersytet Łódzki 9:7, ze Stilonem GKPW 59 Gorzów 19:6 i w ostatnim meczu pokonał Syrenę Pałac Młodzieży Warszawa 10:9.
Druga z gorzowskich drużyn: Stilon GKPW 59 przegrała wszystkie mecze i zakończyła mistrzostwa na 6 pozycji.

1 tydzień temu














![Zostaliśmy oszukani, to co dostajemy to produkt mundialopodobny [OPINIA]](https://i.wpimg.pl/1280x/sf-administracja.wpcdn.pl/storage2/featured_original/6a3c765301ea95_27952314.jpg)


