Awaria wodociągu w gminie Niedrzwica Duża. Mieszkańcy bez wody

2 godzin temu
Zdjęcie: Awaria wodociągu w gminie Niedrzwica Duża. Mieszkańcy bez wody


Awaria wodociągowa w gminie Niedrzwica Duża. „Ekstremalne upały i rekordowe zużycie wody doprowadziły do awarii infrastruktury. Uszkodzeniu uległa hydrofornia w Niedrzwicy Dużej” – poinformowała gmina w komunikacie opublikowanym w mediach społecznościowych.

Mieszkańcy miejscowości obsługiwanych przez tę stację pozbawieni są dostępu do bieżącej wody lub odczuwają duży spadek ciśnienia.

Przedsiębiorstwo Komunalne Nałęcz Sp. z o.o. pracuje nad usunięciem awarii.

PaSe / opr. LisA

Fot. pexels.com

Idź do oryginalnego materiału