Pusto na ulicach. W jaki spsób mieszkańcy radzą sobie z upałami?

3 godzin temu

Nawet 42 stopnie wskazać dziś mogą termometry w Gorzowie. Życie w mieście wyraźnie zwolniło. Sytuacje na ulicach miasta sprawdzała nasza reporterka Ela Kobelak:

Zapytaliśmy Gorzowian czy pełne słońce i tropikalne temperatury bardziej ich cieszą czy martwią i w jaki sposób chronią się przed upałami – w domach lub nad wodą?

Idź do oryginalnego materiału