Forty są wielkie! Ale gol Długozimy!

mylomza.pl 2 godzin temu
Piłkarki z Piątnicy poradziły sobie z wyżej notowanymi rywalkami z Warszawy.
Przeciwniczki z Polonii musiały pogodzić się z czwartą porażką w sezonie. Podopieczne Roberta Brzezińskiego wygrały trzeci mecz w okresie i w tej chwili plasują się na szóstej pozycji.

Wynik spotkania otworzyła Kamila Lewandowska. Jeszcze przed przerwą po podaniu Izabeli Łady podwyższyła Kamila Banach. Druga połowa zaczęła się wyśmienicie, bo po przejęciu piłki w środku pola nasza środkowa Aleksandra Długozima nie zastanawiając się uderzyła z 25 metrów i przelobowała bramkarkę. i

Chwila nieuwagi kosztowała stratę gola przez nasze. Po chwili do rzutu wolnego podeszła Dominika Łuba. Huknęła jak z armaty, ale sędzia nie uznał gola. Arbiter nie miał nic do gadania przy kolejnej akcji. Ta sama zawodniczka uderzyła z 30 metrów. Po drodze piłka dotknęła jedną z rywalek. Nasze wygrały 4:1.

Forty Piątnica - Polonia Warszawa 4:1 (2:0)
Bramki: Banach, Ka. Lewandowska, Długozima, br. samobójcza.