[FOTO] Bielsko-Biała powitało Maję Chwalińską po sukcesie w Roland Garros

1 godzina temu
Zdjęcie: Bielsko-Biała powitało Maję Chwalińską po sukcesie w Roland Garros


Korty Beskidzkiego Klubu Tenisowego Advantage w Bielsku-Białej stały się miejscem wyjątkowego wydarzenia. 19 czerwca prezydent miasta Jarosław Klimaszewski oficjalnie powitał Maję Chwalińską, wicemistrzynię French Open Roland Garros 2026 i zawodniczkę na co dzień trenującą w BKT Advantage. Nie zabrakło...
Idź do oryginalnego materiału