
IV Turniej Piłki Nożnej Przewodniczącego Regionu IPA Bolesławiec za nami
19 czerwca 2026 r. w Kruszynie odbył się IV Turniej Piłki Nożnej Przewodniczącego Regionu IPA Bolesławiec. Wydarzenie zgromadziło drużyny reprezentujące służby mundurowe z terenu Dolnego Śląska oraz zaproszonych gości, którzy rywalizowali ze sobą w sportowej atmosferze i zgodnie z zasadami fair play.
Turniej był okazją nie tylko do sprawdzenia umiejętności piłkarskich, ale także do integracji środowiska służb mundurowych, wymiany doświadczeń oraz budowania dobrych relacji pomiędzy uczestnikami. W sportowych zmaganiach udział wzięli przedstawiciele jednostek Policji, Państwowej Straży Pożarnej, Sił Zbrojnych USA oraz służb mundurowych Rhein-Sieg-Kreis w Niemczech -partnerskiego powiatu Powiatu Bolesławieckiego.
Klasyfikacja końcowa turnieju:
I miejsce – KMP Wrocław
II miejsce – KPP Zgorzelec
III miejsce – KPP Bolesławiec
Zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom należą się gratulacje za sportową postawę, zaangażowanie i udział w wydarzeniu.

1 godzina temu
![Młodzi strażacy rywalizowali w Lubyczy Królewskiej. Znamy najlepsze drużyny powiatu [ZDJĘCIA]](https://static2.kronikatygodnia.pl/data/articles/xga-4x3-mlodzi-strazacy-rywalizowali-w-lubyczy-krolewskiej-znamy-najlepsze-druzyny-powiatu-zdjecia-1782131410.jpg)











