Kolejne sukcesy trójboistów z klubu TKKF Śródmieście Legnica

2 godzin temu
Podczas Mistrzostw Polski i Pucharu Polski w Trójboju Siłowym w Sierpcu zawodnicy TKKF Śródmieście Legnica zaprezentowali doskonałą formę. Podopieczni trenera Tadeusza Hula zdobyli medale oraz cenne doświadczenie przed nadchodzącymi Mistrzostwami Europy w Wyciskaniu Klasycznym i Mistrzostwami Polski w Trójboju Siłowym Klasycznym Seniorów. Gratulujemy sukcesu! W dniach 20-21 czerwca 2026 r. odbyły się dwie ważne imprezy dla polskich siłaczy. Pod egidą Polskiego Związku Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego i lokalnych instytucji Sierpc gościł kilkudziesięciu zawodników z całej Polski w dwóch formatach:


Mistrzostwa Polski w Trójboju Siłowym Klasycznym Masters (zawodnicy klasyfikowani powyżej 40 roku życia)
Puchar Polski w Trójboju Siłowym.


Na starcie stawiło się łącznie pięciu podopiecznych trenera Tadeusza Hula z klubu TKKF Śródmieście Legnica.


W kategorii do 74 kg powyżej 50 roku życia wystartował utytułowany wyciskacz Bartosz Żelazko , który tym razem postanowił spróbować swoich sił w pełnym trójboju. Zaliczając przysiad z ciężarem 120 kg, wyciskanie na ławeczce 145 kg i martwy ciąg 152,5 kg z sumą wyników 417,5 kg był bezkonkurencyjny w swojej kategorii i zdobył złoty medal .
Udanie debiutujący w kategorii do 83 kg pow. 40 r
Idź do oryginalnego materiału