Dzisiaj (24 czerwca), około godz. 11:30 w miejscowości Krasne Lasocice doszło do zdarzenia drogowego. Kierująca samochodem osobowym została przetransportowana do szpitala.
Samochód osobowy, na łuku drogi wypadł z jezdni, uderzył w przydrożny rów oraz skrzynkę przyłączeniową gazu i prądu. Kierująca samodzielnie opuściła pojazd.
– Strażacy przybyli na miejsce udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy poszkodowanej. Ostatecznie kobieta została zabrana do szpitala przez Zespół Ratownictwa Medycznego. Na miejsce zadysponowano pogotowie energetyczne i gazowe w celu sprawdzenia przyłączy – informuje mł. bryg. Wojciech Bogacz, oficer prasowy PSP w Limanowej.
W akcji udział brali strażacy z Państwowej Straży Pożarnej z Limanowej oraz Ochotniczej Straży Pożarnej w Krasnem Lasocicach. Okoliczności zdarzenia będą wyjaśniać policjanci.
















