Medale i rekordy pływaków Piątki Ostrołęka

1 godzina temu
Pływacy UKS Piątka Ostrołęka znów wrócili z zawodów z medalami i rekordami. Magda Kowalska zdobyła cztery medale na Letnich Mistrzostwach Polski Masters w Lublinie, a Hanna Wawrzyńska poprawiła trzy rekordy życiowe na zawodach w Gliwicach, awansując do zimowych Mistrzostw Polski.
Idź do oryginalnego materiału