Zwycięstwo i seria rekordów. Tak spisały się lekkoatletki z Ostrołęki

1 godzina temu
Zawodniczki UKS Siódemka Ostrołęka mają za sobą bardzo udany czas. Martyna Budziłek wygrała bieg na 5 km w Piasecznie, a w Olsztynie wszystkie reprezentantki klubu poprawiły swoje rekordy życiowe.
Idź do oryginalnego materiału