Najmłodsi sportowcy UKS Atleta Ostrołęka znów dali o sobie znać. Podczas Mazowieckiego Wieloboju Atletycznego ostrołęccy zawodnicy zdobyli dwa miejsca na podium oraz wywalczyli trzecie miejsce w klasyfikacji klubowej. Zawody odbyły się w niedzielę 21 czerwca na terenach Szkoły Po...