Skrzaty Atlety Ostrołęka na podium! Udany start w Mazowieckim Wieloboju Atletycznym [ZDJĘCIA]

1 godzina temu
Najmłodsi sportowcy UKS Atleta Ostrołęka znów dali o sobie znać. Podczas Mazowieckiego Wieloboju Atletycznego ostrołęccy zawodnicy zdobyli dwa miejsca na podium oraz wywalczyli trzecie miejsce w klasyfikacji klubowej. Zawody odbyły się w niedzielę 21 czerwca na terenach Szkoły Po...
Idź do oryginalnego materiału