Młodzi lekkoatleci z Bielska-Białej wśród najlepszych w Polsce

2 godzin temu
Zdjęcie: Młodzi lekkoatleci z Bielska-Białej wśród najlepszych w Polsce


Reprezentanci Bielska-Białej odnieśli ogromny sukces podczas XXXII Ogólnopolskiego Finału Czwartków Lekkoatletycznych w Łodzi. W zawodach rozegranych 20 i 21 czerwca na stadionie AZS 22-osobowa drużyna wywalczyła cztery medale - dwa złote, srebrny i brązowy - zajmując drugie miejsce w...
Idź do oryginalnego materiału