'Moc Bałtyku' startuje po raz trzeci. Spotkanie w Łebie
Zdjęcie: Moc Bałtyku' startuje po raz trzeci. Spotkanie w Łebie
W Łebie rozpoczyna się trzecia edycja programu grantowego „Moc Bałtyku”. Inicjatywa realizowana między innymi przez Baltic Power ma na celu wspieranie lokalnych projektów społecznych i aktywizację mieszkańców regionu. Program jest skierowany zarówno do organizacji, jak i osób indywidualnych, które chcą działać na rzecz swojej społeczności.

1 miesiąc temu







![Po dowód rejestracyjny bez kolejek i przez całą dobę. Starostwo uruchomiło urzędomat [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/Starostwo-Powiatowe-urzedomat-2026.06.22-mix.jpg)
