Nowa winda w puckim „Żeromie”. Szkoła stała się bardziej dostępna

kaszuby24.pl 3 godzin temu
Zdjęcie: Nowa winda w puckim „Żeromie”. Szkoła stała się bardziej dostępna


W I Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Stefana Żeromskiego w Pucku oficjalnie oddano do użytku nową windę, która znacząco poprawi dostępność budynku dla uczniów, pracowników, rodziców oraz wszystkich odwiedzających szkołę.Symbolicznego otwarcia dokonali starosta pucki Jarosław Białk oraz uczennica klasy IC, Wiktoria. Nowa inwestycja ma szczególne znaczenie dla osób z niepełnosprawnościami i wszystkich, którzy do tej pory napotykali trudności w poruszaniu się po budynku. Od t
Idź do oryginalnego materiału