Pierwszy sparing. Śląsk Wrocław zagrał dla Marysi i wygrał 11:0.

5 godzin temu
W Bielawie dziś liczył się nie tylko futbol, ale przede wszystkim pomoc. Śląsk Wrocław rozegrał charytatywny mecz z Bielawianką, z którego dochód zostanie przeznaczony na leczenie Marysi Radziemskiej. Spotkanie było również częścią obchodów 80-lecia miejscowego klubu.
Idź do oryginalnego materiału