W amfiteatrze Domu Polonii w Pułtusku odbyło się widowisko taneczne pt. „Wesele Boryny”. Spektakl został mistrzowsko zagrany i odtańczony przez Amatorski Zespół Regionalny im. Władysława Stanisława Reymonta z Lipiec Reymontowskich. Artyści w przepięknych, tradycyjnych strojach przenieśli widzów w świat dawnych obrzędów weselnych, a na zakończenie wieczoru na wszystkich uczestników czekał pyszny, staropolski poczęstunek.
Organizatorami wydarzenia byli: Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Stowarzyszenia „Wspólnota Polska”, Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego, Stowarzyszenie „Wspólnota Polska”, Dom Polonii w Pułtusku.






![Polski blok zatrzymuje Niemców. Ogromna przewaga w defensywie [WIDEO]](https://i.iplsc.com/-/000MZ684UUR8TGUY-C321.webp)

![Polacy zdominowali Niemców w ataku. Najlepsze zagrania meczu [WIDEO]](https://i.iplsc.com/-/000MZ66R9R324DJO-C461.jpg)

