Policja szuka nastolatka, który wszedł do Wisły i zniknął pod wodą

1 godzina temu
W poniedziałek rano stołeczna policja wznowiła poszukiwania nastolatka, który dzień wcześniej wszedł z kolegą do Wisły. Z wody wyszedł tylko jeden z nich.
Idź do oryginalnego materiału