Ruszyły wakacje! A jak najlepiej celebrować ich początek? Muzyką, tańcem i pysznym jedzeniem w pięknych okolicznościach przyrody!
To wszystko zapewni nam organizowane przez Gminę Goleniów oraz Goleniowski Dom Kultury POWITANIE WAKACJI – impreza, na której nie może Was zabraknąć! Mieszkańcy Goleniowa i okolic spotkają się 26. czerwca na zakolu Iny przy spichlerzu, by wspólnie się bawić przy muzyce!
(program pod reklamami)


Zagrają dla nas:
- godz. 18:00 – SPECYFICZNI
- godz. 20:00 – FILIP LATO
- godz. 22:00 – DJ DANTEDRUGS
Najlepsze, swojskie jedzenie zapewnią Koła Gospodyń Wiejskich z naszej gminy – będzie smacznie i domowo!

1 godzina temu














