Sołtys wsi Iwierzyce, Rada Sołecka, Radny, Koło Gospodyń Wiejskich oraz Ochotnicza Straż Pożarna zapraszają mieszkańców na Festyn „Rozpoczęcie Lata”, który odbędzie się w niedzielę, 28 czerwca, obok budynku OSP w Iwierzycach. Początek wydarzenia zaplanowano na godzinę 15.00, a wstęp jest bezpłatny.
Na uczestników czeka wiele atrakcji, m.in. dmuchańce, animacje dla dzieci, pokazy strażackie, malowanie twarzy, bańki mydlane, tatuaże i warkoczyki, a także występy artystyczne zespołów i grup muzycznych.
Gwiazdą wieczoru będzie zespół Justyna Lubas – FolkShow, którego koncert rozpocznie się o godzinie 18.45. Na zakończenie festynu organizatorzy zapraszają na zabawę taneczną z zespołem Zbirańczuchy.
Nie zabraknie również bogatej strefy gastronomicznej z daniami z grilla, słodkościami, kawą i napojami. Organizatorzy serdecznie zapraszają całe rodziny do wspólnego rozpoczęcia wakacyjnego sezonu.


2 godzin temu
















