Festyn „Rozpoczęcie Lata” już 28 czerwca w Iwierzycach

2 godzin temu

Sołtys wsi Iwierzyce, Rada Sołecka, Radny, Koło Gospodyń Wiejskich oraz Ochotnicza Straż Pożarna zapraszają mieszkańców na Festyn „Rozpoczęcie Lata”, który odbędzie się w niedzielę, 28 czerwca, obok budynku OSP w Iwierzycach. Początek wydarzenia zaplanowano na godzinę 15.00, a wstęp jest bezpłatny.

Na uczestników czeka wiele atrakcji, m.in. dmuchańce, animacje dla dzieci, pokazy strażackie, malowanie twarzy, bańki mydlane, tatuaże i warkoczyki, a także występy artystyczne zespołów i grup muzycznych.

Gwiazdą wieczoru będzie zespół Justyna Lubas – FolkShow, którego koncert rozpocznie się o godzinie 18.45. Na zakończenie festynu organizatorzy zapraszają na zabawę taneczną z zespołem Zbirańczuchy.

Nie zabraknie również bogatej strefy gastronomicznej z daniami z grilla, słodkościami, kawą i napojami. Organizatorzy serdecznie zapraszają całe rodziny do wspólnego rozpoczęcia wakacyjnego sezonu.

Idź do oryginalnego materiału