Przedsiębiorstwo Komunalne w Wieluniu zaprasza na bezpłatną zimną wodę – stoisko znajduje się na Placu Legionów

2 godzin temu

Przedsiębiorstwo Komunalne w Wieluniu zachęca wszystkich, którzy będą w okolicy Placu Legionów w Wieluniu, do skorzystania z kubka bezpłatnej, zimnej wody i ochłodzenia się w cieniu. Dla czworonogów również przygotowano miski. Akcja zostanie powtórzona jutro.

Szczególną uwagę, o ile chodzi o rozdawanie wody, kierujemy dla osób, które spacerują w okolicy placu. Pomysł pojawił się szybko, widzimy, jaka jest w tej chwili wysoka temperatura, dlatego postanowiliśmy nie tylko postawić kurtynę wodną, ale również zachęcać naszych mieszkańców, aby pili naszą wodę. Stąd ten pomył, żeby po pierwsze – rozpropagować naszą wodę, a po drugie – pomóc mieszkańcom ulżyć im w trakcie tak wysokiej temperatury. Zamierzamy tę akcję powtarzać cyklicznie. Jak tylko będzie upał, to będzie ta akcja powtarzana. Jutro również będziemy zachęcać, żeby tę wodę pić.


– mówił Sylwester Pyzalski, specjalista do spraw marketingu i zamówień publicznych w Przedsiębiorstwie Komunalnym w Wieluniu.

Idź do oryginalnego materiału