Lubuscy pszczelarze o sezonie

2 godzin temu

Lubuscy pszczelarze po pierwszych zbiorach miodu. Jak mówią, na razie sezon wypada średnio, w zależności od części regionu. W tym roku pracę pszczół utrudniła zimna wiosna i susza – wskazuje Czesław Rybiński, prezes Lubuskiego Związku Pszczelarzy w Zielonej Górze:

Dobrze udały się zbiory miodu akacjowego, z którego słynie region lubuski – dodaje Czesław Rybiński:

Lubuski Związek Pszczelarski zrzesza około 800 członków, którzy opiekują się blisko 24 tysiącami rodzin pszczelich.

Idź do oryginalnego materiału