Przykra niespodzianka w Pucharze Polski. Motor przegrał z trzecioligowcem

Druga runda Pucharu Polski nie dla Motoru Lublin. Żółto-biało-niebiescy przegrali bowiem w pierwszej z trzecioligową Unią Skierniewice.

To zespół ze Skierniewic pierwszy objął prowadzenie w 31 minucie po strzale Ormianina Aghvana Papikyana. Lublinianom udało się wyrównać w 53 minucie za sprawą Filipa Lubereckiego. Jednak ani do końca regularnego czasu gry, ani w dogrywce kolejna bramka dla żadnego z zespołów już nie padła. O wszystkim rozstrzygały więc rzuty karne. W nich lepsi okazali się piłkarze ze Skierniewic 5:4.

Wcześniej awans do 2. rundy Pucharu Polski wywalczyła trzecioligowa Avia Świdnik, a z rozgrywkami pożegnał się także pierwszoligowy Górnik Łęczna.