Wczoraj, 21 czerwca 2026 r., nad jeziorem w Młotkówku odbyły się Drużynowe Zawody Wędkarskie pomiędzy Kołami PZW Osiek nad Notecią i Wyrzysk o Puchar Burmistrza Wyrzyska.
Rywalizacja przebiegała w sportowej atmosferze, a każda z drużyn składała się z juniorów i seniorów.
Klasyfikacja drużynowa przedstawia się następująco:
I miejsce – Koło PZW Wyrzysk
II miejsce – Koło PZW Osiek nad Notecią
W klasyfikacji indywidualnej największą wagę złowionych ryb uzyskali:
w kategorii juniorów – Wiktor Mróz (PZW Wyrzysk),
w kategorii seniorów – Piotr Mróz (PZW Wyrzysk).
W wydarzeniu uczestniczył Burmistrz Wyrzyska Marcin Piszczek, który pogratulował zawodnikom osiągniętych wyników oraz wręczył puchary.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom udanej rywalizacji i dziękujemy za wspólnie spędzony czas nad wodą!
UM w Wyrzysku

2 godzin temu

![Wielka siatkówka już w sobotę. Na starcie 48 par [POD NASZYM PATRONATEM]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/06/pilka-plazowa-turniej-pierogi-na-skrzydlach-Swidnica-28-06-2025-39.jpg)



![Skolim na Dniach Nadarzyna 2026: Wielki koncert i tłumy fanów na stadionie GOS [ZDJĘCIA]](https://static2.przegladregionalny.pl/data/articles/xga-4x3-skolim-na-dniach-nadarzyna-2026-wielki-koncert-i-tlumy-fanow-na-stadionie-gos-zdjecia-1782075010.jpg)










