Puchar Burmistrza Wyrzyska dla Koła PZW Wyrzysk!

2 godzin temu
Wczoraj, 21 czerwca 2026 r., nad jeziorem w Młotkówku odbyły się Drużynowe Zawody Wędkarskie pomiędzy Kołami PZW Osiek nad Notecią i Wyrzysk o Puchar Burmistrza Wyrzyska.
Rywalizacja przebiegała w sportowej atmosferze, a każda z drużyn składała się z juniorów i seniorów.
Klasyfikacja drużynowa przedstawia się następująco:
I miejsce – Koło PZW Wyrzysk
II miejsce – Koło PZW Osiek nad Notecią
W klasyfikacji indywidualnej największą wagę złowionych ryb uzyskali:
w kategorii juniorów – Wiktor Mróz (PZW Wyrzysk),
w kategorii seniorów – Piotr Mróz (PZW Wyrzysk).
W wydarzeniu uczestniczył Burmistrz Wyrzyska Marcin Piszczek, który pogratulował zawodnikom osiągniętych wyników oraz wręczył puchary.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom udanej rywalizacji i dziękujemy za wspólnie spędzony czas nad wodą!
UM w Wyrzysku
Idź do oryginalnego materiału