Mamy powód do radości! Gmina Łobżenica otrzymała aż 5 milionów złotych dofinansowania na realizację zadania pn. „Budowa sali sportowej przy Szkole Podstawowej w Wiktorówku”.
To jedna z największych i najważniejszych inwestycji sportowych, która już niedługo stanie się rzeczywistością.
Społeczność gminy szczególne podziękowania kierują do Jacka Bogusławskiego – Członka Zarządu Województwa Wielkopolskiego za osobiste przekazanie tej wspaniałej informacji mieszkańcom gminy. Dziękują za wsparcie oraz zaangażowanie w rozwój lokalnej infrastruktury sportowej.
W ramach inwestycji powstanie nowoczesna, pełnowymiarowa sala sportowa z szatniami i zapleczem sanitarnym i technicznym. Obiekt zostanie wyposażony w niezbędny sprzęt sportowy, dzięki czemu będzie służył zarówno uczniom, jak i mieszkańcom całej gminy.
Zgodnie z założeniami programu realizacja zadania zakończy się do końca 2027 roku.
Uzyskane dofinansowanie to najlepszy dowód na to, iż możemy skutecznie sięgać po środki zewnętrzne na realizację ambitnych przedsięwzięć.
To inwestycja w zdrowie, rozwój i aktywność fizyczną dzieci i młodzieży, ale także przestrzeń do integracji mieszkańców, organizacji wydarzeń sportowych, rekreacyjnych i kulturalnych.
UM w Łobżenicy

2 godzin temu

![Wielka siatkówka już w sobotę. Na starcie 48 par [POD NASZYM PATRONATEM]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/06/pilka-plazowa-turniej-pierogi-na-skrzydlach-Swidnica-28-06-2025-39.jpg)



![Skolim na Dniach Nadarzyna 2026: Wielki koncert i tłumy fanów na stadionie GOS [ZDJĘCIA]](https://static2.przegladregionalny.pl/data/articles/xga-4x3-skolim-na-dniach-nadarzyna-2026-wielki-koncert-i-tlumy-fanow-na-stadionie-gos-zdjecia-1782075010.jpg)










