Wielka inwestycja dla Wiktorówka i całej gminy Łobżenica!

2 godzin temu
Mamy powód do radości! Gmina Łobżenica otrzymała aż 5 milionów złotych dofinansowania na realizację zadania pn. „Budowa sali sportowej przy Szkole Podstawowej w Wiktorówku”.
To jedna z największych i najważniejszych inwestycji sportowych, która już niedługo stanie się rzeczywistością.
Społeczność gminy szczególne podziękowania kierują do Jacka Bogusławskiego – Członka Zarządu Województwa Wielkopolskiego za osobiste przekazanie tej wspaniałej informacji mieszkańcom gminy. Dziękują za wsparcie oraz zaangażowanie w rozwój lokalnej infrastruktury sportowej.
W ramach inwestycji powstanie nowoczesna, pełnowymiarowa sala sportowa z szatniami i zapleczem sanitarnym i technicznym. Obiekt zostanie wyposażony w niezbędny sprzęt sportowy, dzięki czemu będzie służył zarówno uczniom, jak i mieszkańcom całej gminy.
Zgodnie z założeniami programu realizacja zadania zakończy się do końca 2027 roku.
Uzyskane dofinansowanie to najlepszy dowód na to, iż możemy skutecznie sięgać po środki zewnętrzne na realizację ambitnych przedsięwzięć.
To inwestycja w zdrowie, rozwój i aktywność fizyczną dzieci i młodzieży, ale także przestrzeń do integracji mieszkańców, organizacji wydarzeń sportowych, rekreacyjnych i kulturalnych.
UM w Łobżenicy
Idź do oryginalnego materiału