Podczas środowego posiedzenia Komisji Oświaty i Zdrowia radni zapoznali się ze sprawozdaniem finansowym Raciborskiego Centrum Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych oraz planami rozwoju placówki. Wśród poruszanych tematów znalazły się m.in. sytuacja finansowa jednostki, długość kolejek do świadczeń oraz planowane rozszerzenie działalności o nowy ośrodek rehabilitacji.