Remis Stomilu z Wisłą II Płock

3 godzin temu

W meczu 14. kolejki Betclic III ligi rozegranym w niedzielę 27 października 2024 roku Stomil Olsztyn zremisował 1:1 z Wisłą II Płock.

Mecz rozpoczął się minutą ciszy dla kibiców Lechii Gdańsk, którzy tragicznie zginęli w wypadku drogowym. Pierwsza połowa była bezbramkowa, a kibice zobaczyli więcej emocji dopiero w drugiej części spotkania.

W II polowie meczu Stomil Olsztyn objął prowadzenie w 61. minucie po golu Pawła Flisa w 61. Bramka padła po dośrodkowaniu Piotra Łysiaka. Wisła wyrównała w 77. minucie, gdy Krzysztof Janus wykorzystał rzut karny po faulu Mateusza Pajdaka. Mecz ostatecznie zakończył się podziałem punktów. Kolejne spotkanie Stomil rozegra na wyjeździe, 3 listopada 2024 roku z drużyną Victorii Sulejówek.

Stomil Olsztyn – Wisła II Płock 1:1 (0:0)

1:0 – Paweł Flis (61), 1:1 – Krzysztof Janus (77 k)