Samorząd gminy Torzym podpisał wczoraj umowę z wykonawcą na budowę dwóch ścieżek rowerowych. To o tyle istotne, iż do tej pory w tej atrakcyjnej turystycznie gminie nie ma ani kilometra ścieżki dla jednośladów.
– Inwestycja będzie realizowana w formuje „Zaprojektuj – wybuduj” – informuje Sylwester Suchowski, zastępca burmistrza Torzymia.
Łączny koszt budowy ścieżek rowerowych w Torzymiu to 1,2 mln złotych.

3 tygodni temu

![W Maksymilianowie trwa inwestycja kolejowa za miliard złotych [ZDJĘCIA]](https://metropoliabydgoska.pl/wp-content/uploads/2026/06/maksymilianowo-06-2026-PLK-6.jpg)








