Kornel Dziedzic został nowym piłkarzem ręcznym pierwszoligowej Trójki Nowa Sól. Obrotowy ostatni sezon spędził w Islandii i tam grał w drużynie Vidir Handbolti.
Macierzystym klubem Kornela Dziedzica był ŚKPR Świdnica. Wcześniej występował w SPR GKS Żukowo i Siódemce Miedzi Legnica. O nowym transferze mówi Edyta Dąbrowska – prezes nowosolskiego klubu:

1 dzień temu








![Polski blok zatrzymuje Niemców. Ogromna przewaga w defensywie [WIDEO]](https://i.iplsc.com/-/000MZ684UUR8TGUY-C321.webp)

![Polacy zdominowali Niemców w ataku. Najlepsze zagrania meczu [WIDEO]](https://i.iplsc.com/-/000MZ66R9R324DJO-C461.jpg)

