W regionie zaczyna brakować wody. Samorządy apelują, mieszkańcy pytają

2 godzin temu
W regionie występuje problem z dostępem do wody z powodu wysokich temperatur. Samorządy apelują o ograniczenie jej zużycia oraz odpowiedzialne korzystanie z wodociągów.
Idź do oryginalnego materiału